X 20

GÜMÜŞOVA'DA CİHAN ÜNAL SESLERİ YÜKSELİYOR.

2024 Yerel seçimleri yükselirken Gümüşova ilçesinde Gümüşova Ak Parti eski ilçe Başkanı Düzce Belediyesi Özel Kalem Müdürü Cihan Ünal sesleri yükselmeye başladı.
 Tarih: 31-10-2023 13:53:35
GÜMÜŞOVA'DA CİHAN ÜNAL SESLERİ YÜKSELİYOR.

2024 yerel seçimlerde Gümüşova'da yeni bir dönem başlıyacak gibi. Yeni dönemin komutanı Düzce yerel siyasetinin yükselen değeri  Cihan Ünal olması kesin gibi duruyor.   Uzun yıllar   AK Parti çatısı altında hizmet vermiş olan Ünal, Düzce Belediyesi'nde özel kalem müdürü olarak görev yapmış ve başarılı bir yönetici olarak tanınmıştır.

Düzce genelinde de karşılığı çok yüksek. 

Cihan Ünal'ın Gümüşova Belediye Başkanlığı için aday gösterilmesi, kentin geleceği için çok önemli olacağı Gümüşova'lı seçmenlerin heryerde dillendirdiği bir konu. 
Gümüşova'nın geleceği için umut vaat eden Cihan Ünal, kentin ihtiyaçlarına odaklanarak, daha yaşanabilir yeni yuzyılın ilk mimari olması isteniyor.   

Görünen o ki  Cihan Ünal Gümüşova Belediye Başkanlığı için sağlam bir adaydır ve kentin ilerlemesine katkı sağlamaya kararlıdır.

Gümüşova halkı, Cihan Ünal'ın bu önemli göreve seçilmesine destek olmak şimdiden büyük bir hazırlık içerisinde olduğu iddia ediliyor. Başarılı çalışmalarını yakinen gazetemiz olarak takip ediyoruz. Yeni dönemde kendisine başarılar diliyoruz.

  HABER GALERİ
  Bu haber 85 defa okunmuştur.   Kaynak: özelhaber
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI