X 20

BAŞKAN KOLOĞLU SAHADAN AYRILMIYOR

BAŞKAN KOLOĞLU SAHA ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ
 Tarih: 21-11-2023 13:37:46
BAŞKAN KOLOĞLU SAHADAN AYRILMIYOR

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun talimatı ile Cumayeri Merkez camii çehresinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
Uzun yıllar kullanışsız şekilde duran Cumayeri Merkez camii çehresi, vatandaşların talepleri üzere Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun talimatı ile yenilenme sürecine girdi.
Çevre düzenlenmesi için başlatılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Koloğlu çalışmaları yerinde inceleyerek birim amirlerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Vatandaşların  istek ve taleplerini dinleyen Koloğlu’’ İlçemiz Merkez Caminin çehresini vatandaşlarımızın talebi üzerine yenileme kararı aldık. Merkez camii etrafından ciddi bir çalışma başlatarak bugün beton dökme aşamasına kadar geldik. Uzun yıllar elverişsiz şekilde olan merkez cammi çehresini en kısa  sürede tamamlamak için ekiplerimiz özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.
Düzenleme ve yenileme çalışmaları çerçevesinde çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı vatandaşlarımızdan sabırlı olmalarını diliyorum.’’ifadelerine yer verdi.

  HABER GALERİ
  Bu haber 38 defa okunmuştur.   Kaynak: özelhaber
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI