ANNİS SİNEMA FİLMİYLE GÖZLER DÜZCE’YE ÇEVRİLECEK

Düzce’nin tanıtımına katkı sağlayacak olan ve MSA FİLM PRODUCTION tarafından “Düzce’de çekilen ilk uzun metrajlı film” olma özelliği taşıyan ANNİS “ÖLÜM GECESİ” filminin lansman toplantısı yapıldı… Yapımcılığını MSA FİLM POST PRODUCTİON adına Murat Albayrakoğlu ve Necmi Albayrakoğlu’nun yaptığı ANNİS “ÖLÜM GECESİ” filmini Adem Uğur kaleme alırken, yönetmen koltuğunda da yine aynı isim oturuyor… Görüntü Yönetmeni : Malik Ejder , Editör Nagihan Albayrakoğlu.
 Tarih: 17-06-2022 13:30:18
ANNİS SİNEMA FİLMİYLE GÖZLER DÜZCE’YE ÇEVRİLECEK

 “Annis Ölüm Gecesi” sinema filminin çekimleri  Düzce Konuralp Antik Kenti, Göl Ormanı Efteni Gölü gibi mekanlarda başladı…

Düzce belediye başkanı Dr.Faruk Özlü, Başkan Yardımcısı Hasan Günden ve gazeteciler ve ünlü sinema oyuncuları, set çalışanları ile birlikte akşam yemeğinde buluştular.
Düzce’nin tanıtımına büyük katkı sağlayacak olan bu film, korku ve gelirim sahneleri ile dikkatleri bu bölgeye çekmeyi hedefliyor.
Ayrıca güçlü kadrosuyla adından söz ettirecek bir film olmasına kesin gözüyle bakılıyor…

“ANNİS ÖLÜM GECESİ' KADROSUNDA

Meral Kaplan, Tayfun Sav, Selçuk Kılıç, Korkmaz Polat,İlhan Karamanoğulları,Emirhan Öztürk,Ceren Topkara,Hülya Diken, Yıldız Uslu’nun bulunduğu film,
sinema dünyasına ses getirecek olan bu film Düzce tanıtımına büyük katkı sağlayacak.
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü çekimlerinin tamamı Düzce'de yapılacak olan 'Annis Ölüm Gecesi' adlı filmin yapımcı, oyuncu ve set ekibiyle bir araya geldi. Düzceli yapımcı Murat Albayrak ve set ekibine teşekkür eden Başkan Özlü; “Kültür ve Sanat Şehri Düzce için hedeflerimize sizlerin sayesinde hızla ulaşacağız” dedi.
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, çekimleri Düzce’nin tarihi ve turistik bölgelerinde gerçekleştirilen sinema filminin kadrosuyla bir araya geldi. Son yılların gözde şehirlerinden olan Düzce’ye dikkatlerin yeniden çekilmesini sağlayacak olan ‘Annis Ölüm Gecesi’ korku ve gerilim türündeki sinema filmi hem kentin tanıtımına önemli katkı sağlayacak hem de Düzce’nin sanat ve kültür alanında attığı adımlardan biri olarak tarihte yerini alacak.


YAPIMCILIĞINI DÜZCELİ İŞ İNSANI ÜSTLENİYOR


Düzceli iş insanı Murat Albayrakoğlu'ın yapımcılığını üstlendiği ve tüm çekimlerinin Düzce’de yapılacağı filmin başrol oyuncuları ve yönetmenleri başta olmak üzere film seti ekibiyle bir araya gelen Başkan Özlü, “Bir filmin baştan sona kadar Düzce’de çekiliyor olması gerçekten çok değerli. Düzce çok genç bir il ve birçok alanda hala bakir durumda. Kültür ve Sanat Şehri Düzce hedefimiz var. Bu eksikliğimizi de bu faaliyetlerle gidereceğiz. Düzce’mizin tanıtılması ve bilinmesi adına yapılan tüm faaliyetlerin destekçisiyiz” ifadelerinde bulundu.


YAPIMCIDAN ÖZLÜ’YE DESTEK TEŞEKKÜRÜ


‘Annis Ölüm Gecesi’ filminin yapımcısı Düzceli iş insanı Murat Albayrakoğlu ise “ Düzce’mizi tanıtmak için hayallerim vardı. Bu hayallerimin olgunlaştırılmasında bazı zorluklar çekiliyor. Zorlukları kolaylaştırmada bize çok destek olan Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’ye yürekten teşekkür ediyorum.” diyerek set ekibinin takım ruhu içinde çalıştıklarını sözlerine ekledi.


DÜZCE’NİN DOĞA HARİKALARI SİNEMADA


Tamamının Düzce’de çekileceği "Annis Ölüm Gecesi" korku ve gerilim filmi, Efteni Gölü, Prusias ad Hypium Antik Kenti ve Tiyatrosu gibi tarihi ve doğa harikalarının olduğu bölgelerin de tanıtımı yapılmış olacak.
‘Annis Ölüm Gecesi’ sinema filminde ise önemli ve başarılı oyuncular yer alıyor. Meral Kaplan, Korkmaz Polat, Selçuk Kılıç, Hülya Diken, Tayfun Sav, Mehmet Uğur, Özge Hamza, Emirhan Öztürk, İlhan Karamanoğulları, Yıldız Uslu filmin önemli oyuncuları olurken yönetmenliğini ise Adem Uğur, yardımcı yönetmen Hızır Hamza, görüntü yönetmenliğini Malik Ejder ve editörlüğünü de Nagihan Albayrakoğlu yapıyor.

  HABER GALERİ
  Bu haber 178 defa okunmuştur.
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER FLASH Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI